| Status Code | 403 |
|---|---|
| Description | The server understood the request, but is refusing to fulfill it. |
| Server | openresty |
| Product Name | 403 Forbidden |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
| Modèle | CMS-220 |
|---|---|
| Nom de produit | Tamis moléculaire de carbone |
| Force de compression | ≥75N/Particle |
| Pression d'adsorption | 0.75-0.8Mpa |
| diamètre de particules | 1.1mm-1.2mm |
| Le type | Adsorbant |
|---|---|
| Pression d'adsorption | 0.75-0.8Mpa |
| Nom du produit | Tamis moléculaire de carbone |
| Teneur en eau | ≤1.0% |
| Durée de vie | 2-3years |
| Description | The server understood the request, but is refusing to fulfill it. |
|---|---|
| Product Name | 403 Forbidden |
| Server | openresty |
| Status Code | 403 |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
| Nom de produit | Tamis moléculaire de carbone |
|---|---|
| Pression d'adsorption | 0.75-0.8Mpa |
| Temps d'Adsorprion | 2X50S |
| Teneur en eau | ≤1.0% |
| Empilement de la densité | 680-700G/L |
| Apparence | Granulaire noir |
|---|---|
| Température d'essai | ≤20℃ |
| Taille de pore | 2-3nm |
| Modèle | CMS-220 |
| Empilement de la densité | 680-700G/L |
| Server | openresty |
|---|---|
| Description | The server understood the request, but is refusing to fulfill it. |
| Status Code | 403 |
| Product Name | 403 Forbidden |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
| Taux d'usure | ≤0.2% |
|---|---|
| Matériel | Alumine activée |
| Nom de produit | Déshydratant réfrigérant |
| Densité de la masse | ≥0.75g/cm3 |
| Application | Climatisation, réfrigérateur, etc. |
| Status Code | 403 |
|---|---|
| Description | The server understood the request, but is refusing to fulfill it. |
| Server | openresty |
| Product Name | 403 Forbidden |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
| diamètre de particules | 1.1mm-1.2mm |
|---|---|
| Température d'essai | ≤20℃ |
| Temps d'Adsorprion | 2X50S |
| Force de compression | ≥75N/Particle |
| Modèle | CMS-220 |